We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech 910-007512 mouse USB Type-A
SKU
910-007512
Category: Mice
| SKU | 910-007512 |
|---|---|
| EAN | 0097855202161 |
| Manufacturer | LOGITECH |
| Availability | In Stock |
Logitech 910-007512. Device interface: USB Type-A. Product colour: Graphite
| Mouse | |
|---|---|
| Device interface | USB Type-A |
| Input device | |
| Device interface | USB Type-A |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Graphite |
| Packaging data | |
| Package width | 53 mm |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 142 mm |
| Package weight | 162 g |
| Batteries included | No |
| Packaging content | |
| Batteries included | No |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Logitech 910-007512 mouse USB Type-A
Login for pricing
|
Recommended
DELL MS700 mouse Travel Ambidextrous B...
Login for pricing
|
Bestseller
Lenovo 4Y50X88822 mouse Gaming Ambidex...
Login for pricing
|
Popular
Lenovo Go mouse Office Right-hand RF W...
Login for pricing
|
New
HP 515 Ultra-Fast Rechargeable Wireles...
Login for pricing
|
Kensington K75520WW mouse Office Right...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
910-007512
|
570-BBBL
|
4Y50X88822
|
4Y51C33792
|
9C2F7AA
|
K75520WW
|
| Manufacturer |
LOGITECH
|
DELL
|
LENOVO
|
LENOVO
|
HP
|
KENSINGTON
|
| Buttons quantity |
N/A
|
3
|
3
|
6
|
5
|
6
|
| Movement detection technology |
N/A
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
N/A
|
N/A
|
| Purpose |
N/A
|
Travel
|
Gaming
|
Office
|
Office
|
Office
|
| Device interface |
USB Type-A
|
Bluetooth
|
Bluetooth
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
N/A
|
Touch
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Ball
|





